Kategooriad:

Sisemine sõdalane

10. juuli 2018

Energia

Jalutasin raba vahel kus on puud murtud ja maast lahti rebitud selleks, et luua inimese tarbeks terviserada. Kahe autorea laiune terviserada.

Eile rabas olles sattusin peale vaatepildile kus rasketehnikaga murti ettejääva puu tüve maha. Jah, murti nagu murtaks selgroogu, looduse selgroogu, et luua midagi inimese tarbeks. Tegelikult lõhkudes seda mida inimesel enim vaja on. Minu lähenedes sõidukijuht peatus. Panin käed selle puu peale, kohale kus oli murdunud puukoor ja millest immitses puuvedelikku. Palusin temalt andestust. Tajusin raskeid tundeid, hoiatust, kättemaksu. Sõidukijuht karjus, et ma eemalduksin, on ohtlik seal puu juures olla. Seal ei olnud ohtlik minu jaoks. Ohtlik on vaid inimese enda tegevus kui ta lõhub seda mida tuleb hoida. Korraks tõusetus kättemaks, hoiatus. Suudlesin puud ja eemaldusin. Astusin eemal oleva puu juurde ja palusin läbi tema andeks Emakeselt Maalt. Tänasin teda tema ohvrite eest, et valgus saaks tulla ja muutus siia maailma.

Täna murtud puude vahel kõndides rabas mind kurbus, mis muutus uute liidrite üleskutse mantraks ja seejärel tõusetus minu sees sõdalane. Väga tugev sõdalase energia. Ma olen olnud sõdalane, liider sõdades ja see energia käib minuga väga tugevalt kaasas. Siin maailmas aga tuleb valgus läbi armastuse, kohalolu, edasi liikumise armastuse energia toel. See energia toob muutust. Sõdimine toob muutuse, kuid ennem seda aktiveerib võitluse, vastandumise, hävitamise. Armastuse energia toob pehmusega muutuse, järjekindla pehmusega edasiliikumise maa tervendamise suunas. Minu ette tuli uue ajastu liider, kes on selgelt omale rajale astunud. Minus tekkis rahutus, tekkis soov teda tagant kiirustada, öelda talle, et vaata kuhu Sa suunad oma energiat! Kas loomisesse või negatiivse võimendamisse. Sõdalase energia minus käivitus veelgi enam ja soov öelda kohe ja otse seda talle mida nägin ja tundsin.

Siin elus olen ma teisel eesmärgil, teise energia kandja. Ma ei öelnud talle seda mida tundsin, energia võimendus järjest enam, võitleja väljendus minu käitumises sel hetkel metsa ja mere ääres jalutades. Aga see ei ole enam see energia mida mul on vaja kanaldada ja rakendada. Koju jõudes jõudis minuni teadmine, et dialoogi pidasin tegelikult iseendaga. Millele ma oma tähelepanu suunan - loomisesse armastuse energias olemise läbi või võitlen ja reageerin negatiivile, seda võimendades. Valin pehmuse ja kandva ning väga võimsa armastuse energia. Tunnen kuidas kehas energia tasakaalustub ning koondub südametshakra ümber. Tajun selle energia väge, puhastavat jõudu ja samas pehmust ja armastust.

Soovin ka Sinule armastuses kulgemist, nii võitlusega iseeneses kui ka välise maailmaga.

Luba endasse tulla armastuse pehmel ja toetaval väel, see ise juba tervendab Emakest Maad ja loob muutust siinses maailmas.

Shungo.

Meeli

Iga valu taga on valgus. Iga ohverduse taga samm selleks, et tuua armastust siia maailma.

blogipilt

Viita sellele postitusele