Kategooriad:

Sisemine hääl

3. august 2018

Hingetasand

Rabas jalutades tabasin ühel hetkel, et minu sees on heli mis tahab välja tulla. Avasin oma suu ja laulsin, sündis viis ja sündis lugu armastusest. Sõnad tulid iseenesest. See oli enesetervenduslik vibratsioon ja sõnum. Tervendasin oma südant. Jalutasin ja laulsin ning kuulasin kuidas puud kajasid lauluvibratsiooni vastu.

Pikalt on minus tukselnud teadmine, et helivibratsioon on võimas ja mul on oluline oma häälega edasi anda tervendavat vibratsiooni. Heli kandub kaugele.
Ainukene mõtlemapanev koht on olnud see, et minu lauluhääl on treenimata ja ei ole väga kuulatav teistele. Pole probleemi, on vaid lahendused. Mõned päevad hiljem leidsin end oma armsa tuttava juurest, kes on pea 10 aastat treeninud ja koolitanud oma häält ja kes oli valmis mind vastu võtma. Tema vastas istudes ja oma häälega kontakti luues mõistsin iga oma keharakuga, et asi ei ole vaid helis mis minu suust välja tuleb, see on sügav sisemine ühendus iseenda häälega selle kõige laiemas mõistes - oma hinge, vaimu, universumi heli ja keha koostoime ja ennekõike vastuvõtmine, lubamine endal seda väljendada. See oli minu jaoks võimas ja väga sügav kogemus kus nägin oma hirmu- ja ebamugavuskohti, mida pehmelt ületasin Nele toega ja vahest ka tugevama tagant tõukamisega :). See oli kontakti loomine iseendaga sügavamal tasandil. Endale lubamine, enda häälel kõlada lubamine. Mul on eluaeg tundnud pea võimatu laulda kõrgemaid noote ja ma jõudsin nendeni tunni ajaga koostöös Nelega. Vibratsioon mis kehas sünnib läbi heli ja häälimise, millised helid sündisid, mida imestunult kuulasin. See oli üllatav ja võimas kogemus. Heli tervendab.

Õhtul koju jõudes viskasin end koduhoovis murule pikali ja sain aru, et öö veedan ma seekord tähistaeva all. Kontakt Emakese Maaga, Kuuga... Midagi minu sees on taaskord muutunud, avanenud, avardunud.

Sisemine hääl, enda hääle väljendamine olgu see lauluhäälena või igapäevases elus oma vajaduste ja tunnete väljendamine, endale lubamine mida soovid enim, on üks suurimaid probleeme inimestel, millest tekivad elus seisakud, mittetoimivates mustrites ja suhetes ringlemised, depressioon, ärevushood ja haigused. Kõri on tihtipeale koht kuhu jäävad soovid ja vajadused ja ausus seisma. Oma hääle treenimine, õige oma häälegak ontakti loomine on üks võimas tööriist nende blokeeringute vabastamiseks.

Heal meelel jagan Sinuga Nele kontakte, kelle juures enda häält avastamas käisin ja keda südamest ka Sinule soovitan:
nele.suisalu@gmail.com
51907291
Sügavas tänutundes. Aho.

Meeli.Viita sellele postitusele