Kategooriad:

Võitlus

31. juuli 2018

Uskumused

Täna hommikul ärkasin küsimusega miks ma võitlen iseendaga?
Pisarad tungisid silma ja õlad langesid. Vaatan oma tegemisi, oma tulevikuplaane ja oma uskumust, et ma pean tõsiselt pingutama, rabama, distsiplineerima end, sest, et ma tahan seda, teist ja kolmandat. Milline kontroll, milline soov kontrollida ja suunata tahtega, mõistusega, võitlusega oma tulevikku, oma elu. Ja teisel pool on ohver, istub ja ootab, vaatab kuidas laviin keha ja meele üle võtab ja tõmbub järjest rohkem kängu. Sinna vahepeale jääb ka hirm, kui ma ennast ei distsiplineeri, siis.... Ja teisel pool alla andmine ja minna laskmine. Lastes minna sellel mida tean, mis on minu kutse kuid mis hetkel tundub ebarealistlik.

Pisarad tungivad silma.

Intensiivsus - nii väline kui sisene. Kuidagi palju on kõike ja samas kõike on täpselt parasjagu. Ma ei saagi aru miks ma võitlen, miks peidan ja kaotan end oma emotsiooni, oma hirmu, oma võitlusesse. Võitlen mille pärast? Kaitsen end kelle eest? Tegelikult on minus kõik olemas selleks, et õnnestuda ja võimsalt astuda enesesse. Minus on kõik olemas. Võib-olla on aeg intensiivsus vastu võtta ja seda teha uuel moel ja lubada intensiivsusel tervendada intensiivselt, luua intensiivselt, olla kohal intensiivselt, tajuda oma keha intensiivselt, võtta vastu juhiseid saatjatelt, vaimult ja hingelt intensiivselt. Võib-olla intensiivsus ei olegi halb vaid see ongi see mis toimib. Võib-olla intensiivsus ei olegi hävitav ja kurnav aga on hoopis hetkes olemine, üdini kohal, olles kohal igas hetkes, igas sekundis. Intensiivsus on minu sees ja väljaspool mind, see on suur osa minust mida olen üritanud tasakaalustada, alla suruda, surudes alla iseennast.

Milline võiks olla uus uskumus võitluse asemel?
Intensiivsus on kohalolek, kohalolek iga oma keharakuga selles hetkes kus olen. Ma olen intensiivne, ma võtan vastu oma intensiivsuse ja armastan ja naudin teda ja ma tean, et minu keha igatseb ja vajab teda, et olla terve, hoitud ja tugev. Tõstan ja luban üles tulla intensiivsuse energial oma kehas, sisemise voolamise ja liikumise kus kõik toimub hetkes. Võtan Su vastu, intensiivsus, nii sees kui väljas. Vabastav ja väestav energia mis ootab ja vajab realiseerimist.

Shungo (südamest südamesse).
Aho.

Meeli

blogipilt

Viita sellele postitusele