Kategooriad:

Oma inimene

9. juuli 2017


Oled Sa märganud, et Sa kohtud kellegiga ja Sul on justkui kiire või janu temaga olemise järele. Sa muudkui otsid kontakti ja soovid kontaktis olla selle inimesega. Raske on millelegi muule keskenduda kui temale.

Ja Sa unustad iseenda, unustad selle mis Sinu jaoks on oluline. Kogu ülejäänud maailm justkui seiskub Sinu jaoks.
Ühel hetkel muutub see kurnavaks, valusaks. Võib-olla ehmatad, et oled unarusse jätnud oma elu.

Oled Sa märganud, et Sa kohtud kellegiga ja temaga olles on Sinu sees rahu? Kuulad teda säravate silmadega, Sind valdab äratundmise rõõm kui sarnased te olete, samas omal moel väga erilised. Lahkudes teineteise seltsist on Sinu sees endiselt rahu, südamekeskus aktiveerub ja Sa oled iseendaga. Kogu Sinu fookus on Sinul endal, sisimas heliseb ja pehmus ning õrnus valdab Sinu keha ja meelt.
Sa oled iseendas energeetiliselt, justkui paitades enda sisemust õrnalt ja pehmelt. Energeetiline külluselaine ja rahu on Sinu kehas.

Tema on oma inimene. Inimene keda Sina mõistad ja kes mõistab Sind. Justkui olete ühel lainepikkusel, ühel vibratsiooni tasandil.
Oma inimesed on erilised, neid võib-olla ei ole palju siin elus, see-eest nendega kohtumine puudutab sügavalt. Meile on ettenähtud oma teerada, ka kohtumine oma inimestega, tuttavate hingedega. Radade ühinemisel on teie vahel miski seletamatu seos ja rahutunne.

Märka erinevust. Mis Sind toetab ja mis Sind tegelikkuses hävitab, kuigi tõmme justkui on suur.

Kontakti otsimise ja intensiivse soovi taga olla teise inimesega on soov läheduse ja kontakti järele, mis teie vahel tegelikult puudub. Kui kontakt on ebapiisav, tekib hirm ilma jääda ja kasvab soov koos olla. Intensiivsusega tihtipeale kaasnevad õppetunnid, mis on olulised läbida - inimesed, kes tulevad eluteele, tulevad sinna põhjusega, oma sõnumitega ja selleks, et Sa muutuksid järjest terviklikumaks ja jõuaksid lähemale oma hingele.

Kuidas Sa oma õppetunde ja kogemisi vastu võtad ja tõlgendad, on Sinu enda vastutus ja teerada. Sa ei saa juhtida seda mis toimub väljaspool Sind aga Sa saad juhtida iseennast.

Hinged tulevad meid tervendama, tooma meid tagasi meie tõelise mina juurde, läbi ilu ja vahest ka läbi valu.
Luba tervendust iseendale, luba endal see vastu võtta. Ei ole õiget ega valet, igal ühel meist on oma teerada. On inimesed kellega me teerada puutub kokku ja on neid kellega tee lahkneb ühel hetkel.
Lugupidamist, lubamist ja austust oma teerajale, iseenda ning kaasteelise vastu.

Märka mis Sind toetab ja märka mis Sind kurnab ning hävitab.

Jõudku toetav ja pehme kallistus Sinuni universumi mõistatuslikke radu pidi. Märka seda endale lubada ning võta see vastu.

Meeli

blogipilt

Viita sellele postitusele