Kategooriad:

Lõpetamise energia

23. juuni 2017


Intensiivistunud on lõpuenergiad. Need perioodid käivad hooti kus lõppevad need kogemised, suhted ja ka töösuhted millel on aeg lõppeda. Millega lõpetamise energiast välja astuda?

Kui pole ise osanud lõpetada seda mis tegelikult Sind ei toeta, võib lõpp tuleb kiirelt ja järsult.
Meil on sisimas teadmine olemas ning ka märguanded, et lõpp läheneb. Tihtipeale me kipume eirama seda, mitte kuulama esimest pehmet märguannet.
Näiteks tuli mul teadmine ja nägemus lõpuenergiast ühe suhte kohta. See teadmine tuli pehmelt. Vaatlesin seda ja ei teinud midagi. Suhtlesin edasi selle inimesega. Natukese aja pärast tuli üles sisemine teadmine, et kui ma ise teadlikult lõpetamiseks samme ei tee, lõppeb suhe draamaga.
Nii läkski. Ma ei teinud samme lõpetamiseks ja suhe lõppes valuga.

Milline imeline õppetund. Kõik teadmine on olemas meie sees ja meie ümber, tuleb vaid sellele järgneda.

Kui järgned oma sisemisele teadmisele ning võtad selle eest vastutuse, toimub üleminek pehmelt ja justkui märkamatult. Üleminek toimub toetatult.

Kui aga midagi lõppeb järsult ja võib-olla ei ole Sa vastutust võtnud selle lõpetamise eest ehk selle eest mis on Sulle parim täna, tulevad juurde võimendunud tunded - ma ei olnud piisavalt hea, kurbus, et ilus aeg läbi sai, arusaamatus miks see läbi sai ning seetõttu kipume kinni jääma valu sisse ja selle külge mille/kelle aeg on läbi.

Kui Sa oled selle valu sees, märka laiemat pilti, märka enda tundeid ja teadmist mida kogesid ennem lõppu. Jah, see võis tulla shokina ja shokile reageerib inimmeel tavapärasel moel - olgu see süütundega, kurbusega, vihaga jms. See on normaalne. Endale tunnistada neid tundeid on toetav. Tunnistada, aktsepteerida ja siis tulla tagasi reaalsuse juurde. Mis on Sulle tegelikult parim, kas möödunud suhe või töökoht oli Sulle tegelikult parim - seal oli ilusat kuid tegelikult ka seda mis Sind enam ei toetanud. Juurde leia kehale tegevus, mis teda maandab - olgu see tantsimine, kaisus olemine, joonistamine, sport või looduses olemine. Toeta end terviklikult ning liigu edasi oma hinge tõelise kutsumuse suunas.

Praegused muutused on vaid tõuge selle suunas mis toetab Sind parimal moel.

Too oma fookus minevikust olevikku, vanalt uuele. Luba uuel energial ja teerajal tulla ning näidata Sulle rada tulvil armastust ning väiksemaid ja suuremaid imesid.

Hoia ja armasta iseennast ning usalda. Usalda, et kõik see mis toimub, on parim Sinu hüvanguks.

Namaste.
Meeli.Viita sellele postitusele