Kategooriad:

Hüvastijätt Egoga

19. juuni 2017


Täna võin öelda, et asi on ametlik. Kõrgemad jõud saadavad minu teele inimesi, kes toovad mind tagasi minu hinge ülesande juurde ja tõelise olemuse juurde. Ja seda pehmel ja hoitud moel. See puudutab. Kui Sa näeksid mind praegu, peale viimast pehmet ja toetavat suuna näitamist, siis näeksid kuidas olen justkui transiseisundis, hämmingus, suu kergelt avatud. Et saab ka nii. Ahhaaaa, selline on minu suund. Mmmmmm, olen läinud liigselt ratsionaalsele teele ja see ei ole üdini ja täielikult päris mina.

Hindan ja austan ratsionaali, tema olulisust siin ilmas. Mulle aga tundub, et saab tegelikult teisiti.

Tunnen end hoitult ja hämmingus pehmest ja toetavast tõukest, või isegi mitte tõukest aga pigem justkui oleks minu piha ümbert kinni haaratud ja öeldud, et läheme liigume koos edasi. Hoitud ja toetatud moel. Lühikeste minutite jooksul avastasin, et kohale on jõudnud see millest olen unistanud. Kogen, kuulen ja tunnen seda mida olen vajanud, millest ootamisest tegelikult juba olin loobunud. Ja nüüd, lihtsalt, ilusalt ja pehmelt on see kohal. See mille järgi hing ihkas ja teadsin, et see on võimalik, see kõik toimib nii, on nüüd kohal ja toimibki nii.

Tunnen, et olen õnnistatud. Peale raskusi, sisemisi rännakuid ja julgust otsustada, enda positsioon sisse võtta, avanevad uksed ja aknad. Teadmatusest on saamas teadmine. Ähmasest rajast on kujunemas järjest selgem rada. Küsimused asenduvad teadmisega.

Mis on siin minu panus? Otsus. Otsus järgneda sisemisele häälele ja kuulata teadmist mis minu sees ja minu energiaväljas on. Ka siis kui see käib vastu igasugusele loogikale. Enda positsiooni sisse võtmine - kui teen sammu, olen ka selles energias kohal täie väega, sõltumata sellest kas näiliselt oleks see mõistlik või mitte. Järgneda pimesi, mõistuse jaoks pimesi valgusele. Ja viimased kogemised, veel kord ja veelgi sügavamalt - aktsepteerida oma tumedus oma valguse kõrval. Ka seal on kihte millest läbi minna ning aktsepteerida enda olemust järjest sügavamal ja sügavamal tasandil. Ning ego. Ego, kes Sa mind toetasid kui mul oli vaja astuda mainstreamist kõrvale, omale rajale. Ma ei oleks osanud teisiti kui Sinu abiga. Nüüd aga kus ma olen, ei pea Sa mind enam kaitsma, minu eest seisma. Sinu suurepärane ja ülimalt oluline töö on tehtud. Olen nüüd siin, kus ma olen toetatud pehmelt ja hoitud moel. Tean, et Sa soovid veel mind hoida ja kaitsta, väärtustan seda ja näen Sinu armastust. Nüüd olen kohas mis on tulvil armastusest ja tervenemisest. Sinu ülesanne on täidetud. Olen südamest tänulik. Tunnen kuidas Sa lahustud minu sees. Aktsepteerin Sinu soovi mind hoida, kaitsta ja luban Sul kogeda, et ma olen hoitud ja kaitstud, pehmel moel. Sinu töö on tehtud. Namaste.

Ma näen Sind.

blogipilt

Viita sellele postitusele