Kategooriad:

Hüpnoteraapia

1. aprill 2017


Hüpnoteraapia on teraapiline meetod, kus luuakse ühendus inimese alateadvusega ehk, et möödutakse mõistuse turvaväravatest, mis on loodud ülla eesmärgi nimel aga vahest on inimese suurimaks takistuseks.

Hüpnoteraapia meetodi toel on võimalik liikuda sügava tarkuseni, vajadusel ka traumadeni mis mõjutavad valikuid elus ning muuhulgas leida üles vastused küsimustele mida läbi mõistuse ei näe.

Kui mõistus ja alateadvus ei tee koostööd, tahab mõistus ühte aga inimene käitub sellele vastupidiselt ning sünnib konflikt inimese sees. See on nagu sisesõda ja üsna ebamugav kogemus.

Hüpnoteraapia seansi ajal tuleb selgemini välja sisemise konflikti põhjus, mis toetab nö sisemise rahu sõlmimist ja konstruktiivset koostööd mõistuse ja alateadvuse vahel.

Sisemise konflikti tunnusteks võivad nt olla ütlused:
- ma tean, et nii ei tohi aga ma ikkagi teen nii, tehes oma käitumisega liiga endale/teistele
- ma ei tea mida ma tegema pean, ma ei suuda otsustada
- ma enam ei saa aru kus peamine probleem on, kuidas sasipundart harutama hakata
- ma ei saa aru mis mul viga on

Mõneti võiks öelda, et hüpnoteraapia aitab Sinus avada Sinu tõelise olemuse, ilma maskideta. Nagu näeks peenetundelise ja imelise olemuse sisse - mis teda juhib, mis toetab, mis kogemused ja uskumused teda igapäevaselt mõjutavad.

Maskid on loodud selleks, et toime tulla ümbritseva keskkonnaga, et sulanduda ühiskonda ja kuuluda. Ürgsed instinktid.
Tihtipeale muutuvad maskid koormavaks - inimene enam ei tea kes ta on, võib kaduda eluisu, ta ei tea mida ta soovib või vajab.

Kutsun Sind astuma sammu iseendale lähemale ning kvaliteetsema elu suunas.

Hüpnoteraapia on üks meetod paljudest. Terapeut koostöös kliendiga otsustab seansi ajal kas hüpnoteraapia on antud teema juures tõhusaim meetod. Teraapia ajal on fookuses Kliendi sisemaailm, alateadvus, tähelepanu toomine kehale ja enda sisehääle kuulamisele. Teraapiasessiooni ajal ei tegeleta teiste inimeste teemade lahendamisega ega ka nö külluse ellu toomisega otseselt. Inimene ise on oma elu looja, teraapilised meetodid toetavad endaga sügavama kontakti loomist.

Hüpnoteraapia seansile saad aega broneerida veebilehe kaudu või kirjutades interpretml@gmail.com.

Austusega,

Meeli Laane
www.meelilaane.eeViita sellele postitusele