Kategooriad:

Teineteise tervendajad

21. märts 2017


Inimesed on teineteise tervendajad.

Kuidas muutub Sinu nägemus inimestest enda ümber, kui Sa näed neid läbi pilgu, et nad on Sinu tervendajad ja Sina nende tervendaja?

Kogesin just sama hästi kui võõra inimesega, iga oma keharakuga, kuidas ta aktsepteeris ja toetas minu vajadust eemale astuda suhtlusest ning võtta aeg endaga olemiseks. Minu aeg, minu ruum on midagi, mis on minu jaoks ülimalt oluline ja võiks öelda ka eluliselt vajalik. Kui võtan aja, et endaga olla, oskan olla hetkes ja olemas ka teistega.

Samas on see vajadus, mille aktsepteerimist ma lapsepõlves ei kogenud. Kui vajasin üksi olemist, oma tunnetega olemist, ei lastud mul olla üksinda enese sees vaid vanem tuli kõrvale ja pigistas välja infot mis minu sees toimub. Ma ei ütle, et see oli hea või halb. See oli ja on tänaseni minu vajadus. Selle vajaduse aktsepteerimist olen ma kogenud vähe oma eluaja jooksul. Ma vajan aeg-ajalt aega enda jaoks, vajan eemale tõmbumist suhtlemisest ja inimestest, vajan endaga olemist, et end koguda ja siis jälle särada ja olla aktiivne, suhelda, nautida elu läbi suhtluse ja tegutsemise.

Ka täiskasvanuna olen kogenud arusaamatust ja vastuseisu vajadusele oma ruumi, endaga olemise järele.

Täna, lühike vestlus praktiliselt võhivõõra inimesega, kus tundsin täies väes, et minu vajadust aktsepteeritakse. See lühike kogemus oli minu jaoks tervendav. Tundsin füüsiliselt kuidas kehas lahustus pinge ja miskit minu sees avardus. See on nii hea ja vägev tunne!

Me tuleme teineteise ellu, kas lühemaks või pikemaks ajaks, selleks, et teineteist tervendada.

Sügav tänu ja kummardus.

Mis saab veel paremaks minna?

Sinuga,

Meeli.Viita sellele postitusele