Kategooriad:

Sõsarkond

13. märts 2017


Nägin üsa ja emakese maaga ühenduse loomise meditatsioonis krampi, pettumust, ängi, vihaseid pilke teiste naiste suunas, halva soovimist, võrdlemist teiste naistega ja kogu valu mida see kõik põhjustas. Tundsin seda ka füüsiliselt. Vasem kehapool oli valu sees ja käsi krampis, krampis kogu valust ja alla surumisest, pettumusest ja ängist, võitlusest ning läbi selle tegelikult kaotusest.

Nägin, et meespool vajab tervendamist, samas voolas seal energia kergemini ning tõusis, et toetada naispoolt. Naispool on katki, teda on alla surutud pikalt ja ta vajab ja ka soovib tervenemist. Võitlus teiste naistega võib lühiajaliselt tunduda toimivat aga sügaval sisimas teab iga naine, et see ei ole võit vaid kaotus. Sõsara kaotus.

Alustasin möödunud aastal naiste väeringidega, täis indu, elevust ja soovi olla olemas nii iseenda kui sõsarkonna loomise heaks ja kogeda ning jagada ringis olevate sõsarate toetust ning kohalolu. See oli ilus ja keeruline aasta. Kogu ilu juures nägin naise erinevaid palesid, ka iseenda palet ja murdusin, kaotades iseennast ja enda keskme. Murdusin jõuetult kurbusesse ja valusse, ehitasin üles müürid enda ümber ja kadusin nende müüride taha. Valus oli.

Täna seisin silmitsi selle valuga, üheskoos sügava naisega, kelle elu ülesandeks on kokku kutsuda sõsarkonda taasühinema. Tundsin toetust sügaval tasandil. Nägin millist valu kannab endas naisenergia ja sügavat soovi ning vajadust seda valu tervendada. See valu on füüsiline.

On aeg müürid alla lasta ja olla olemas, olla keskmes, ka valu sees olles nii nagu on oluline olla keskmes ka ülistamise juures.

Ma täna saan aru, et nii ongi. Liiga pikalt kestnud allasurumine, enda eitamine, näiline leevendus, mille taga on sügav kurbus ja üksildustunne vajab aega tervenemiseks, vastu võtmiseks, usaldamiseks. Ennem tervenemist tuleb välja inetus, koledus, seejärel selle aktsepteerimine ning siis valu. Valu, mis võib tunduda lõputuna.

Valuga silmitsi seismine, selle sees olemine ja sellest läbi käimine on tervenemine.

Namaste.

Võtan maha oma müürid ja avan end valule, mis vajab tervenemist.

Kutsun ka Sind, Sõsar, avama end aususele, enda aktsepteerimisele ja sügavale valule, et tervenemine saaks alata.

Meeli.

blogipilt

Viita sellele postitusele