Kategooriad:

Paarisuhe

30. jaanuar 2017


Turvalised inimsuhted ning kuidas luua väärtuslik suhe ja kuidas seda hoida, on minu huvikeskmeks olnud viimane aasta. Sellest soovist sündis Interpreedi töötuba "Sa ei kuula mind üldse!" koostöös Kristina Tammega ja Vnguvaba suhte klubi. Jaanuaris astusin sealt sammukese edasi ja taotlen PREP paarisuhte koolitaja kvalifikatsiooni. See on väga huvitav rännak. Osalesin PREP paarisuhte koolitusel oma endise elukaaslasega ja see toetas tagantjärele teemade sulgemist mis olid rohkem kui 10 aastat lahendamata ning andis infot ja teadmist kuidas tervelt ja teadlikult edasi liikuda uude suhtesse. Olen selle eest väga tänulik.
Täna veel ei ole PREPil koolitust lahutajatele ja nendele kes on lahku läinud aga see on üks minu eesmärke koolitajana, luua selline koolitus.

PREP paarisuhte koolitus on koolitus mis on toetav ja kasulik nii värskele paarile kui juba pikalt koos olnud paaridele oma suhte rikastamiseks ja paljuski ka mõistmiseks miks asjad on nii nagu on. Suhtlemine ja suhe on ühtepidi väga tavapärased ja igapäevased asjad, samas puuduvad meil teadmised kuidas suhelda turvaliselt ja kuidas luua turvaline ja toetav suhe. Tulemuseks on konfliktid, mis viivad ebaturvalisuseni ja jõuetuseni, et miski ei muutu.

Viin läbi praktikatööna PREP paarisuhte koolitust aprilli teisel poolel. Kuna tegemist on praktikatööna, on osalustasu kahe täispika päeva eest soodne. Kui tunned, et see on just see mida Sinu suhtesse vaja on, et seda muuta veelgi rikkamaks, kirjuta või helista mulle ja räägime täpsemalt edasi.

Loo kontakt:
interpretml@gmail.com või helista numbrile 530 25984

Minu missiooniks on toetada teadlikku ning turvalise suhte loomist ja hoidmist.

Oled hoitud.
Meeli.Viita sellele postitusele