Kategooriad:

Surm ja spirituaalsus

13. detsember 2016


Täna õhtul pea meeletult valutab, lõhub aga tean, et pean istuma arvuti taha. Kõik muu kehast on virge ning tegutsemistahet täis. Plaanid olid kindlad, mida täna õhtul teen aga järsult peavalust kumas läbi sõnadepaar - Surm ja spirituaalsus. Kohtumine teemal surm ja spirituaalsus.
Avasin oma töötubade mõtete kausta arvutis, et idee kirja panna kui seesama sõnadepaar mulle sealt otsa vaatas. Sain aru, et mul ei ole seda enam kuhugi edasi lükata. On aeg.

Hakkasin kirjutama kohtumise sisu, teadmata täpselt millises formaadis see võiks olla, kui avanes kanaldamise aken ning kirjaridadesse tuli alljärgnev info.

"Maal on vajadus surma mõistmise ning arusaamise järele. Oleme seda näinud kõrvalt. Uskumused, energia, mida sellega seostatakse on eksitav ning raskust tekitav. Palju hingi on maa peal kinni, keda kas hoitakse kinni siin hirmust ning soovimatusest neid vabaks lasta, kui ka need kes on keeldunud ise edasi liikumast. On aeg paljastada tõde surma taga. Oleme kohal, et seda infot jagada. Oleme siin. See info on oluline kõrgemaks hüvanguks. Surm teie jaoks on midagi muud kui meie jaoks. Väärarvamused ja suhtumine hoiab keerukat energiat maa peal, mis tekitab segadust, takistusi ning meil puudub ligipääs tervendamiseks, kontakti loomiseks. See on meie soov. Dimensioonide vahetus on osa etapist, osa teest, mida on vaja läbida tervelt ja tervenenult, aru saades, et on aeg edasi liikuda järgmisele tasandile. Maa peal kinni olemine ei tervenda, vaid muudab kogemist järjest raskemaks ja keerulisemaks ning energiatase inimestel ja maa peal ei puhastu ning on saastatud. Valgust vajab maa ja ka inimene. Palju on muutunud, veel on vaja. Ole kohal."

On aeg. Olen teadnud aastaid, et surm on teema kus on minul roll, olen seda tasapisi omaks võtnud. Viimased poolteist kuud on tõuked selle suuna poole olnud järjest tugevamad. Võtan vastu oma ülesande. Võtan vastu oma elu ülesande. Ülesande, mida olen kandnud varasemas elus, võib-olla ka mitmes ja sel korral katkenud ahel jätkub nüüd, läbitud õppetundidega.

Kohtumine toimub 22. jaanuaril kell 16.00 Tallinnas.
Kohalolekust anna teada e-postil: interpretml@gmail.comViita sellele postitusele