Kategooriad:

Hinge soov

10. september 2016


Septembrikuu on uus algus mitmes mõttes, ka minule. Käesolev aasta, peale suurt elumuutust, on olnud oma tee leidmise aasta. Sel teel olen oma rajal astunud kindlalt ja olen ka rajalt kõrvale astunud. On olnud seisakuid ja ka tormilisi edasiliikumisi. Palju sellest, keda arvasin end olevat, sh ka minu tugevused, on muutunud. Mõistan, et mitmed tugevused ja ka nõrkused on õpitud selleks, et kohaneda. Avastan või õigemini aktsepteerin järjest enam, et minu sees on oluliselt enamat kui koolis ja materiaalses maailmas on võimalik õppida. See on rada, mis tekitab sees mõnusat elevust ja särinat, samas ka natukene hirmu kuna ma ei tea kuhu see viib.

Täna soovin keskenduda hingede maailmale. Nii elavatele kui siit ilmast lahkunud hingedele läbi eraseansside. Osad nimetavad seda meediumi tööks, osad kanaldamiseks. Minu jaoks nimetus pole oluline, vaid meeletu tänutunne kõndida rajal mis on minu rada ja seda luua päev-päeva haaval.

Seanssidel ilmneb, kõrgeimatel tasanditel olevate saatjate toel, mis on inimese suund siin maailmas, mis valikud ta teel on ees ja millele on oluline elus rõhk panna selleks, et käia omal rajal. Kogu selle teadmisega kaasneb ka vastutus, vastutus ise-enda ja oma rajal käimise ees. Käivituvad protsessid mis toetavad seda teed.

Füüsilisest kehast lahkunud hingedel, kes on jäänud maisesse tasandisse kinni, on oma lugu. Oma lugu mis neid siin kinni hoiab ja tegelikult vajadus siit energiaväljast, dimensioonist lahkuda kõrgustesse, vabanemisse ja kergusesse. Läbi armastuse, dialoogi ja koostöö on võimalik neid toetada, et ka nemad saaksid liikuda edasi oma rajal, läbides takistused ja kinni jäämised.

Avatud üritustest olen kutsunud külalisesinejaid töötubasid ja väeringe läbi viima, inimesi kes teevad seda tööd mis on nendele hingelähedane ja ülimalt oluline.

Kutsun Sind kuulama oma sisemist tarkust, millega Sa oled siia kehasse tulnud ja seda aktsepteerima. Jah, see mida Sa kuuled ja tajud, see kõik on reaalne, vahest isegi reaalsem ja loogilisem kui esialgu arvata võiks. Kõik info, mis Sinuni jõuab, tuleb täpselt selles mahus ja sel kujul nagu Sa oled võimeline seda vastu võtma. Sinu valik on see vastu võtta ning sellele teadmisele järgneda.

Soovin Sulle pehmet eneseavastamist ja oma rajal käimist,

Meeli.

blogipilt

Viita sellele postitusele