Kategooriad:

Sisemine hääl

23. august 2016


When you look in the mirror, tell me what do you see.
Kui sa vaatad peeglisse, räägi mida sa näed.

Lisatud muusikapala ja selle sõnum kõnetab mind. Kas Sa oled valmis otsa vaatama oma pahupoolele, mida Su mõistus keeldub nägemast ning aktsepteerimast? Kas Sa vaatad ausalt otsa oma nö deemonitele mis on olemas ka siis kui Sa neid ei tunnista?

Mis on sinu jaoks see nö deemon, mida sul on keeruline omaks võtta? Mida sa teiste juures heaks ei kiida on tihtipeale see mida sa enda juures heaks ei kiida. On see viha? Pisarad? Mida sa varjad enda ja teiste eest, hirmust, et Sa pole vastuvõetav või oled halb kui sa selle omaks võtad? Võib-olla tundub see nii hirmus suur ja halvaks tembeldatud, et sa kõigest väest keeldud seda nägemast eneses?

Mõne jaoks on selleks deemoniks viha. Viha, mis ühiskonnas ei ole aktsepteeritud emotsioon ja mis on tembeldatud hävitavaks.

Jah, viha hävitab, olen nõus. Aga kas sa tead mida viha, mis on sinu sees, hävitab? Oled sa sellele mõelnud või pigem näed suurt vaeva selleks, et seda peita, varjata, eirata, et see ei ole lubatud tunne? Tohutult energiakulukas on alla suruda miskit mis on sinu sees.

Oled sa proovinud vaadata viha läbi uudishimu? Miks on sinu sisse kogunenud viha?

Minu jaoks on viha emotsioon sõber. See näitab mulle, et ma olen enda tõelist olemust alla surunud, olen jätnud väljendamata endale olulist, olen jätnud ennast väljendamata, olen leppinud sellega millega ma ei nõustu või mille osas tunnen suurt ebameeldivust. Viha on sõber. Viha on hävitav jõud. Viha hävitab selle käitumise ja mõttemustri mis enam ei toimi sinu heaks. Viha on sõber. Viha on märk sellest, et on vaja muutust. Muutust sinu sees. On vaja vabaneda sellest mis ei toimi.

Viha on sõber. Jah, ta võib tunduda väga hirmutav kui sa oled ennast alla surunud pikalt. Seda võib olla väga palju sinu sees ning selle vallandumine võib tunduda hirmutav. Tean seda tunnet. Olen ise selles tundes olnud. Ja olen ka sealt välja tulnud. Viha väljendamiseks ja vabastamiseks oli minul vaja turvalist kohta ning inimest, kes selle viha välja veaks, kes seisaks ja omamoodi ka justkui valvaks ning aitaks mul ohjata seda emotsiooni mis on minu sees nii pikalt kuhjunud. Samuti oli mul vaja luba - luba, et on täiesti okei viha väljendada. On turvaline oma viha väljendada.

Täna tunnen ja tean, et olen valmis olema sinu kõrval, toetama sind oma viha turvalisel väljendamisel, andes selleks loa. Minu jaoks on viha hääl - minu enda sisemine vali hääl. Mida rohkem ma olen oma häält vait sundinud, seda suuremaks ta sisimas kasvab.

Kui sa vaatad peeglisse, räägi mulle, mida sa näed? Mis on sinu deemonid mis sinuga kaasas käivad?

Julgust enda aktsepteerimiseks vajalike sammude astumiseks!

Meeli.

When you look in the mirror, tell me what do you seeViita sellele postitusele