Kategooriad:

Sisemine tühjus

17. august 2016


Mitmed kliendid on tulnud energeetilisele seansile murega, et nad käisid mõnes töötoas või tervendaja juures ja küsivad kas viimane võttis temalt midagi, mis kuulus talle.

Olen seda küsimust ja hirmu vaadelnud ning tuletanud meelde aegasid kus kartsin ka mina, et annan endast kellelegi midagi olulist ära ja jään selle võrra tühjemaks.

Minu tänase teadmise ja kogemise juures saan öelda, et ainukene kes saab minult midagi ära võtta või ära anda olen mina ise.

Millest tuleb hirm? Ma ei usalda ise-ennast. Ma ei tea, ei tunne ja ei usalda oma väge mis minu sees on. Kui ma ei usalda ise-ennast ja oma väge, ei usalda ma teisi ega teiste väge. Mida rohkem ma tunnen ise-ennast, juhin ise-ennast, seda vähem keskendun teistele ja rohkem ise-endale ning hirm asendub teadlikkusega.

Me jagame ise ennast kogu aeg. Kes rohkem, kes vähem. Kes teadlikult, kes teadmatult. Ühe teooria kohaselt kipume me laiali jaotama oma hingeosakesi inimeste, kohtade juurde ja seda täiesti oma tavapärases rutiinses elus, puhkusereisil käies, midagi ilusat või midagi keerulist kogedes kellegi või millegiga seonduvalt. Mida rohkem me laiali oleme, seda vähem energiat ja rohkem tühjust meie sees on.

Hea uudis on, et kui ma olen andnud end tühjaks või ära andnud enda jaoks midagi olulist, tähendab, et minus on ka vägi endale anda selleks, et end täita ja tuua tagasi see, mis on minu jaoks oluline.

Jah, on oluline märgata kuhu Sa end jagad. Kus on Sinu mõtted ja Sinu energia. On oluline kuulata oma keha, intuitsiooni, seda kuulata ja seda austada.

Teadlikku eneseavastamist!

Meeli.

blogipilt

Viita sellele postitusele