Kategooriad:

Illusioon

8. august 2016


Oled Sa märganud kuidas vahest Sind tõmbab kas mingi inimese või tegevuse poole nii meeletult tugevalt, et justkui kaob kontroll enda tahte üle või nö sõidab katus ära? Samas kui oled selle inimesega või teed seda tegevust, siis tegelikult see ei paku Sulle täies mahus seda mida vajad. Samas justkui pakub midagigi. Hirm on suur, et kui rohkem ei tee seda tegevust või ei kohtu selle inimesega, siis jäävad tühjad pihud. Pole enam midagi. Pole isegi mitte natukestki mida vajad ja soovid.

Avastasin, et jään kinni tegevustesse ja inimestesse mis mind tegelikult toidavad vaid näiliselt. Tegelikkuses loovad need vaid illusiooni, et ma saan seda mida ma vajan. Taipasin, et selle ära tundmine, mis ei ole minu jaoks, tuleb läbi märkamise kus ma millestki/kellestki kinni hoian ja ei ole valmis lahti laskma. Äratundmine, et kui minus tõusetub tugev tõmme millegi või kellegi suunas, mis tundub suts üle võlli, siis on see justkui sõltuvus. Sõltuvus ajutisest tundest, et kõik on okei, mul on see mida vajan. Sõltuvus ajutisest tundest... illusioonist. Huvitav, et keeruline on lahti lasta sellest mis tegelikult ei toimi, mis tekitab vaid illusiooni. Samas on nii lihtne lahti lasta sellest mis toimib, mis toidab, toetab ja on olemas kõige loomulikumal ja rikastavamal moel. Seda ei ole vaja kinni hoida. Selle külge ei ole vaja klammerduda. Selle sees olles tundub kõik loomulik, olemas, pingutuseta ja fookus on enesel, mitte tegevusel ega asjal ega inimesel.

Kuidas Sinuga lood on? Millest Sina kinni hoiad? Kas see tegelikult toidab Sind sellisel moel nagu Sa vajad ja väärid? Kas see toetab Sind Sinu teekonnal?

Ilusat eneseavastamist!

Meeli.Viita sellele postitusele