Kategooriad:

Teraapiline telefonikõne

15. juuli 2016


Täna toimus teraapiline telefonikõne uskumuste teemal. Liikusime järjest sügavamale ja sügavamale alateadvusesse kuniks ühel hetkel Klient teatas, et tal tuli meeletu väsimus peale, ta ei jaksa sõnakestki öelda ja tal on vaja kohe praegu magada.

Meie keha ja alateadvus on väga huvitavad. Baasuskumused on uskumused, mis on meid kandnud lapsepõlvest saadik. Need on need uskumused, mille baasil oleme oma elu üles ehitanud - kes me oleme inimesena, milline on meie käitumismuster ja ka see kuidas suhtume ise-endasse, milliseid valikuid teeme.
Sügavaimate baasuskumuste ees on justkui väravavaht, kes uinutab niipea kui neile lähemale jõuda. Ta on seal põhjusega ja ta väärib lugupidamist ning austust.

Liikusime pehmelt ning austusväärselt edasi, väravavahist mööda ning jõudsime baasuskumuseni, mida Klient läbi elu endaga kaasas on kandnud.

Uskumused oleme loonud vastavalt elu kogemisele, järeldustele - nii teadlikele kui alateadlikele. Nad kannavad oma eesmärki ja on loodud parimate kavatsustega, meid toetamaks parimal moel. Mõnikord aga selgub, et toetav uskumus tegelikult enam ei toeta, ta on loodud selleks, et toime tulla, nö ellu jääda aga ta enam ei toeta soovitud rada ja valikuid. Üks võimalus siin edasi liikuda, on transformeerida iganenud uskumus toetavaks uskumuseks ning see kinnistada.

Mida saad Sina enda heaks ise teha?
Soovin Sinuga jagada järgmist:

* Proovi, kas Sa suudad veendunult ja kõva häälega öelda endale "minu vajadused on olulised"? Kas suudad seda öelda kellegile teisele? Kui jah, suurepärane! Kui ei, märka mis või kelle hääl Sind takistab.

* Kui oled märganud, et soovid magada ka päevasel ajal ja rohkem kui tavapäraselt, siis märka, millal muutud järsult väga uniseks. Märka, mis toimus just vahetult ennem uniseks muutumist. Tee märkmeid ja märka järgmist korda - millal muutud ootamatult uniseks ja rampväsinuks ning mis on toimunud just vahetult ennem seda. Siit võib ilmneda nii mõndagi olulist ja kasulikku Sinu heaks.

Pehmet eneseavastamist,

Meeli.

blogipilt

Viita sellele postitusele